Hasta Görüşleri

  • Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir.
  • Bildirdiğiniz görüş ve önerilerinizi her ay düzenli bir şekilde değerlendirmekteyiz.
  • Bize ilettiğiniz konular hakkında size bilgi verebilmemiz için lütfen e-posta adresiniz, telefon vs. gibi iletişim bilgilerinizi yazınız.
  • Lütfen e-posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz.
Avatar
Burak A.
Pilonidal Sinüs (Kıl Dönmesi) (Mikrosinüsektomi)
20/10/2017

Hastaneye ilk girişimizde bize karşı ilgi başladı. İşlemler olduktan sonra doktorumuzun hostesi inanılmaz bir ilgiyle bizleri odaya aldı ve doktorumuzun bizleri hastalığımızla ilgili harika bir ilgi ve izah tarzıyla tam bir güven içinde hastaneye güvenimiz netleşti .Bütün hastanelerde böyle olması tavsiyem .Her şeyimizin zamanında temin edilmesi harikaydı hocamızı ve hastane personelini tebrik ederim.
Saygılarımla

Avatar
Mustafa C.
Appendektomi
14/10/2017

Güler yüzlü personelleriyle koca yürekli bir adam. Yaptığı işten zevk alan ve hastalarına en azından bana kendi ailesiymiş gibi davranıp her şeyi bilgilendiren bir uzman o ve onun gibileri her zaman bizlere lazım . Allah yolunu açık etsin umarım daha iyi yerlere gelecektir inşallah .

Avatar
Azime Y.
Anal Fissür (Makat çatlağı)
14/10/2017

Operasyon iyi geçti.Şimdi iyi hisssediyorum .Her şey için teşekkürler.

Avatar
Rafet K.
insizyonel herni
13/10/2017

Çetin Bey hoşgörülü güler yüzlü olması bize iyi bir motivasyon veriyor zaten. Gayet memnun olduğumuz hekimimiz kendileri işinin uzmanı olduğunu da düşünüyorum . Ben kendilerinden çok menunum Çetin bey 'e teşekkürler sunarım.

Avatar
Reyhan B.
Memede Kitle
12/10/2017

Doktorum çok iyi allah razı olsun .Sonuçlarımı hemen çıkarttı .Elinden geleni yaptı sağolsun . Güler yüzlü ilgili bir doktor kendisine teşekkür ederim.

Avatar
Şehri M.
Anal Fissür(Makat Çatlağı)
11/10/2017

Dr.Çetin Altunal için görüşüm . Hastalığım sırasında bizleri aydınlattı ve bütün süreçte neler olabilir ve neler yapmam gerekir iyice anlattı . Mükemmel bir doktor. Personellerde çok iyi davrandı ve davrandılar 4/4' lük bir destek bulduk.

Avatar
Hanife S.
Safra Kesesi Taşı
09/10/2017

Tek kelimeyle harika

Avatar
İdris S.
İnguinal herni(Kasık fıtığı)
05/10/2017

Tek kelimeyle harika bir doktor . Allah ondan razı olsun . Mesleğinde başarılarının devamını dilerim .

SAYGILARIMLA

Avatar
Fatma K.
Anal Fissür ( Makat Çatlağı )
03/10/2017

Makattan ameliyat oldum. Doktorumdan ve benimle ilgilenen personellerden memnun kaldım.Hastanenize teşekkür eder , iyi çalışmalar dilerim.

Avatar
Özgen E.
Hemoroid ( Basur)
30/09/2017

Op. Dr. Çetin Altunal dan çok memnunum. On gündür çektiğim ağrılardan Dr. Çetin Bey kurtardı beni çok memnunum doktorumdan.

Avatar
Yasemin E.
Hemoroid ( Basur )
26/09/2017

Doktorumdan çok memnunum .Hastalığımı bana anlayacağım şekilde anlattı ,ilgilendi. Ameliyatım iyi geçmiş . Ameliyat sonrasında da doktorum sık sık ziyaretime gelip ,bilgi verdi .durumumu sordu .ağrı kesicilerim veriliyor . kendisine çok çok teşekkür ederim.

Avatar
Nafiye Y.
İngunial Herni ( Kasık Fıtığı )
26/09/2017

Tedavi sürecim boyunca bana göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Daha önceki tedavilerim de olduğu gibi yine sizden çok memnun kaldım . Ekibinize ve size herşey için çok teşekkür ederim .

Avatar
Esma B.
Hemoroid ( Basur )
26/09/2017

Dr. Çetin Altunal Bey'e güler yüzü , sabrı , anlayışı ve açıklayıcı konuşmaları için çok teşekkür ediyorum . Ameliyat öncesi korkularım çok fazlaydı . Muayene sonrası tedavi sürecini , risklerini , olumlu ve olumsuz sonuçlarını anlaşılır ve açıklayıcı bir biçimde anlatması beni çok rahatlattı . Sakin duruşu güler yüzü , netliği insana güven veriyor. Ameliyat öncesi ve sonrası kendisi ve ekibinin ilgi ve alakasından çok memnun kaldım çevremdekilere tereddütsüz tavsiye edebileceğim bir cerrah Allah yolunu açık etsin , başarılarının devamını diliyorum .

Avatar
Necati K.
Kasık Fıtığı (İnguinal Herni)
21/09/2017

Doktorumuz her konuda bizleri aydınlattı. Bizlere çok yardımcı oldu. Çetin Altunal doktorumuzdan çok çok memnunuz.

Avatar
Ekrem P.
Hemoroid ( Basur )
16/09/2017

Hocam ellerinize sağlık size çok teşekkür ederim . Sizinle tanışmak benim için çok iyi oldu , kendimi size ifade edemesem de yine de çok memnun oldum teşekkürler .

Avatar
Mustafa E.
Apandisit
16/09/2017

Çetin bey ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz . Doktorumuzun güler yüzü de tedavi esnasında ilgisinden çok memnunuz . Ellerinize sağlık , iyi ki varsınız .

Avatar
Yüksel Ş.
İngunial Herni ( Kasık Fıtığı )
09/09/2017

Yapılacak operasyon hakkında bilgilendirildik , daha sonrasında ziyaret edildik . Sevecen , güler yüzlü Çetin Altunal biz seni sevdik . Şimdilik teşekkürler .

Avatar
Metin Berkant K.
Perianal Fistül
25/08/2017

Hastalarıyla birebir ilgilenmesi ve her konuda açıklayıcı olarak bilgi vermesi , kafamızda hiç bir sorun bırakmadığından dolayı , doktorumuz ve hemşirelerimiz güler yüzlü , hepsi cana yakın çok memnun kaldık .

Avatar
Ersoy G.
Apandisit
22/08/2017

Muayene olmaya başladığımız andan , ameliyat sürecine kadar öncelikle göstermiş olduğu güler yüzüyle beraber gerekse ameliyat edeceği bölge hakkında samimi bir şekilde ilgilenip bilgi verdiği için çok teşekkür ediyorum . Açıklamaları sayesinde ameliyata rahat bir şekilde girmemi sağlamıştır .

Avatar
Memnan G.
Hemoroid ( Basur )
21/08/2017

Çok memnun kaldım özellikle güler yüzlü hastalara devamlı moral verdiğinden eminim . Kendisine teşekkür eder , mesleğinde başarılı olmasını dilerim .

Avatar
Kahraman Ş.
İngunial Herni ( Kasık Fıtığı )
16/08/2017

İlgi ve alakaya çok teşekkür ederiz. Hemşireler ve doktorumuz çok ilgiliydi , teşekkürler .

Avatar
Şevki D.
İngunial Herni ( Kasık Fıtığı ))
16/08/2017

Ellerine , emeğine sağlık Allah razı olsun işini çok iyi yapan , güler yüzlü ilgili çok iyi bir doktor . Önemli olan çok insancıl , Allah başımızdan eksik etmesin çok çok teşekkür ederiz .

Avatar
Sümeyye K.
Hemoroid ( Basur )
15/08/2017

Çetin Bey alanında çok iyi bir doktor . Hemoroid ameliyatı oldum çok memnun kaldım . Hastane , hemşireler oldukça iyi ve ilgililer herkese tavsiye ederim .

Avatar
Mustafa A.
Anal Fissür (Makat Çatlağı)
12/08/2017

Bu zamana kadar gittiğim en iyi genel cerrahi doktorudur. Hastalığımla ilgili bana karşı dürüst olmuştur . Botoks yönteminden bahsettiğim zaman geçici bir yöntem olduğunu ve sonradan tekrarlayacağını söyledi. Bu yüzden onun dürüst biri olduğuna inanıyorum .

Avatar
Semih B.
Safra Kesesi Taşı ( Kapalı Ameliyat )
11/08/2017

Doktorumuzun yaptığı ameliyattan ve personelin güler yüzlü ve güzel hizmetinden memnun kaldım çok teşekkür ederim .

Avatar
Melek S.
Anal Fissür ( Makat Çatlağı )
09/08/2017

İyi , güler yüzlü anlayışlı bir doktor . Davranışlarından memnun kaldım . Hastalarına karşı uyumlu bir doktor . Tedavi sürecinden de memnunum sizlerden Allah razı olsun , Allah kolaylık versin . Teşekkürler .

Avatar
Nur Sait K.
Pilonidal Sinüs (Kıl Dönmesi) (Mikrosinüsektomi)
03/08/2017

İşinin adamı , harika bir doktor olmasından yana harika bir insan , iyi kalpli işinin hakkını veren mükemmel bir doktor . Aldığı para helal olsun . Allah yar ve yardımcısı olsun , kendisine ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum .

Avatar
Ali K.
Safra Kesesi Taşı ( Kapalı Ameliyat )
03/08/2017

Çetin Bey espiritüel tarzıyla hastaların psikolojisini yerine getiriyor . Hastalara güler yüzlü davranmasını çok takdir ettim . Çetin Bey bize güven duygusunu ilk görüşte aşıladı . Meslek hayatında başarılarının devamını en içten dileklerimle diliyorum .

Avatar
Asiye E.
Safra Kesesi Taşı ( Kapalı Ameliyat )
02/08/2017

Kendisinin insanları , hastadan ziyade arkadaşı gözüyle görmesi , güleryüzlü ve mütevazı yaklaşımı bizlere hastaneden çok evimizde hissetmemizi sağlamıştır. Emek ve insanlığından ötürü kendilerine annem ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum . Yolunun açık olmasını diliyoruz .

Fatma Akbulut

Avatar
Feride G.
Hemoroid (Basur)
31/07/2017

Hastaneye ilk müracatımdan beri bizimle birebir ilgilenen doktorumuz Çetin Bey' e ilgisinden, göstermiş olduğu alakadan dolayı teşekkür ederim. Allah razı olsun başarılarınızın devamını dilerim.

Avatar
Hacer S
Apandisit
15/07/2017

Öncelikle hastaya olan ilgi ve alakası üst düzey. Hastayla iletişiminde kendisinde olan rahat ve relaks duruşu hastaya pozitif bir yansıma yapmakta ve hastası olarak bende rahatlama meydana getirmektedir . Ameliyat ve hastalığın teşhisinde titiz tetkiklerle tanının tam ve isabetli konulması neticesinde hastaneden sağlıklı bir biçimde ayrılmış oluyorum. Kendisine şükranlarımı iletiyorum. Başarı ve muvafakiyetlerinin devamını diliyorum . Sağlıcakla kalın 🙂

Avatar
Tuncay C.
Hemoroid ( Basur )
14/07/2017

Doktor Çetin Bey ilk andan son ana kadar iyi ve sıcak bir ilişki kurup hastasına güven veren hastanın sorduğu bütün sorulara detaylı ve sıkılmadan cevaplayan ameliyat öncesine ve sonrasında dediklerinin, koyduğu tanının dışında her hangi bir farklılık meydana gelmeden hastasına güven veren bir doktorumuzdur . Bunun yanında hastaneye gelmeden de telefon ile sorduğumuz ve danıştığımız bir rahatsızlığımız da geri dönen , cevaplayan hasta-doktor ilişkisini muhafaza eden değerli bir hekim ve insandır .

Avatar
Zeynep H.
Hemoroid ( Basur )
14/07/2017

Tavsiye üzerine geldim , tavsiye eden kişi ablam Aslı Özbay . Doktorumuzun hastayı bilgilendirmesi her şeyi açık anlatması çok güzel , aklımızda kalan sorulara cevap alabilmek bilgilenmek güzel. Çetin Bey'e ve ekibine teşekkür ederim .

Avatar
Hatice G.
Hemoroid ( Basur )
13/07/2017

Tedavi sürecinde Doktor Çetin Bey'in ilgisi alakasını çok sevdim . Korkuyordum ama güler yüzüyle konuşmasıyla korkumu yendim ve korktuğum gibi olmadı çok teşekkürlerimi sunarım. Hastane personelleri de ayrıca ilgili güler yüzlü muhteşemlerdi. Temiz bir ortamdı çok mutlu çıktım. Duygu Hastanesi , Doktorum ÇETİN ALTUNAL ve ekibine çok teşekkürler .

Avatar
Şinay A.
Safra Kesesi Taşı ( Kapalı Ameliyat )
07/07/2017

1 yıl önce olmam gereken bu operasyonun kararını veremeyip kararsız kalmama rağmen sabırlı duruşunuz ve anlayışınız için teşekkür ederim . Başarılarınızın daim olmasını dilerim .

Avatar
Yusuf K.
Hemoroid (Basur)
04/07/2017

Çetin Bey gerçekten çok ilgili ve hastayı açıklama yaparak rahatlatan bir doktor. Fazlasıyla memnun kaldık. Hemşirelerde fazlasıyla ilgiliydiler. Çok teşekkür ederiz. Buraya Ümraniye' den geliyoruz. Şehir dışında olsak bile geirdik. Doktorumuza tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Avatar
Aynur B.
Safra Kesesi Taşı (Kapalı Ameliyat)
04/07/2017

Ameliyat öncesi ve sonrası ilgili davrandı ve süreci açıkladı . Başarılı bir ameliyat geçirdik.

Avatar
Hüma Nur D. (Seda Annesi)
Kasık Fıtığı
23/06/2017

Bebeğimize kasık fıtığı teşhisi koyulduğunda basit bir operasyon olacağını bildiğimiz halde çok endişeliydik. Fakat Çetin Bey' i tanıdıktan sonra gerek güler yüzlülüğü, gerek ilgili ve açıklayıcı tavrıyla endişelerimizin yersiz olduğunu fark ettik. Gönül rahatlığı ile bebeğimizi kendisine emanet ettik. Çok teşekkür ederiz.

Avatar
Suat K.
Umblikal Herni ( Göbek Fıtığı )
21/06/2017

Op. Dr. Çetin ALTUNAL yaptığı işte son derece başarılı . Hasta mahremiyetine saygılı , son derece tecrübeli eli çok hafif , bizi güler yüzü ile ve bilgileri ile hastalığımız ile ilgili yeterince bilgilendirip rahatlattı . Kendisi ve ekibi ile birlikte ameliyatımız sorunsuz geçti ve hiç sıkıntı yaşamadık . Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim .

Avatar
Selma G.
Apandisit
20/06/2017

Hastalığım boyunca en uygun tedaviyi öneren , uygulayan doktorumuz Çetin Bey'den çok memnun kaldık . Aklımızda hiçbir soru işareti kalmadan gönül rahatlığı ile ameliyata girdim ve sonucunda da en iyi şekilde tedavi oldum . Bu süreçte Çetin Bey'e ve hastayene dair çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim .

Avatar
Ayaz A.
Kıl Dönmesi (Mikrosinüsektomi)
20/06/2017

Sayın Hocam , öncelikle rahatsızlığım olan kıl dönmesi sorunu ile ilgili tüm detayları , tedavi ve operasyon bilgilerini eksiksiz , kusursuz olarak sunduğunuz için teşekkür ederim . Operasyonum konusundaki fikrim , elinizin hafifliği ve operasyonun başarısı takdir edilesidir . Herşey için teşekkür ederim . Saygılarımla .

Avatar
Yıldıray A.
Apandisit
19/06/2017

Değerli hocam çok teşekkür ediyorum. Hastasına karşı ilgi ve alakası oldukça yüksek ve güler yüzlü bir hocamız . Başarılı buluyorum ve hocamın başarılarının devamını diliyorum. Saygılarımla .

Avatar
Yağız Efe M.
Sünnet
16/06/2017

Biraz çekinerek geldik ama , doktorumuz fazlasıyla ilgi gösterdi ve yardımcı oldu . Kendisine çok teşekkür ediyoruz .

Avatar
Türkan A.
Hemoroid (Basur)
15/06/2017

Sayın hocama çok teşekkürler . İlgisi ve insanı rahatlatan yaklaşımıyla beni çok sıkıntı veren rahatsızlığımdan ameliyat olmama inandırdı ve beni sağlığıma kavuşturdu , çok teşekkür ederim .

Avatar
Havva Ç.
Ameliyat Yeri Fıtığı (İnsizyonel Herni)
14/06/2017

Sayın Dr. Çetin Bey Allah razı olsun sizlerden ve ekibinizden çok memnun kaldık ilgi alaka hastaya moral olsun çok iyiydi , çok sağolun , saygılar .

Avatar
Emine Sağlık
Cerrahi Servis Personeli
14/06/2017

Ben ameliyat olmadım ama bir ameliyat adayı olarak 5.Kat çalışanları olarak Dr. Bey hakkında duygu ve düşüncelerimi bildirmek istiyorum . Çetin bey düzgün , saygılı ve tecrübeli bir hekim , insanlara değer veriyor işininde ustası ellerine , kollarına sağlık . Başarılarının devamını diliyorum . Gelelim arkasında ki ekibe , 5. Kat çalışanları sorumlu hemşiresi , hemşireleri ve personelleri mükemmel insanlar , işlerini iyi yapan ,güler yüzlü ve saygılı kişiler. Teşekkürler 🙂

Avatar
Gülseher Ç.
Safra Kesesi Taşı
14/06/2017

Doktorumuz hastalarına karşı çok anlayışlı ilgili ve dikkatli . Bana ve diğer hastalarına olan bu ilgi ve anlayışından dolayı teşekkür ederim . Ayrıca hostesinin güler yüzlü ve ilgisine de teşekkür ederiz .

Avatar
Bolat K.
Anal Fissür (Makat Çatlağı)
03/06/2017

Hocamızdan Allah razı olsun. Uzun zamandır çektiğim sıkıntıyı giderdi. İşini severek yapanlar her zaman iyi başarı elde ederler derler ya, hocamızda o şekilde. Nazik, saygılı, güleryüzlü, bilgilendirici. Hocama burdanda çok teşekkür ediyorum. Eline sağlık.

Avatar
Fevzi K.
Apandisit
02/06/2017

Doktorumuz Çetin Bey' e sıcak kanlılığı ve bize yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyorum. Tedavideki en büyük etkenin doktor ve hasta ilişkisinin olduğuna ve doktoruna güvenmesine inanıyorum. Ben bu güveni gördüm, tereddütsüz ameliyatımı oldum. Görevinizde nice başarılar dilerim. Hastane personeline çok teşekkür ediyorum.

Avatar
Gülgez K.
Safra Kesesi Taşı
02/06/2017

Duygu Hastanesi yıllardır tercih ettiğimiz bir hastane. Çetin Bey' in de burada olması çok büyük bir zenginlik olmuş. Ameliyattan çok memnun kaldık. İşin açıkçası ben hastanelerden epeyce korkardım ama Çetin Bey' in ameliyatından sonra hastanelere olan korkumu da yendim. Sayın doktorum Çetin Bey' e ve hastanedeki bütün emekçilere çok teşekkür ederim. Güleryüz ve sabrınızdan dolayı hepinizden Allah razı olsun, Hızır yoldaşınız olsun.

80 + 5 =