Hasta Görüşleri

  • Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir.
  • Bildirdiğiniz görüş ve önerilerinizi her ay düzenli bir şekilde değerlendirmekteyiz.
  • Bize ilettiğiniz konular hakkında size bilgi verebilmemiz için lütfen e-posta adresiniz, telefon vs. gibi iletişim bilgilerinizi yazınız.
  • Lütfen e-posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz.
Avatar
Hüma Nur D. (Seda Annesi)
Kasık Fıtığı
23/06/2017

Bebeğimize kasık fıtığı teşhisi koyulduğunda basit bir operasyon olacağını bildiğimiz halde çok endişeliydik. Fakat Çetin Bey' i tanıdıktan sonra gerek güler yüzlülüğü, gerek ilgili ve açıklayıcı tavrıyla endişelerimizin yersiz olduğunu fark ettik. Gönül rahatlığı ile bebeğimizi kendisine emanet ettik. Çok teşekkür ederiz.

Avatar
Suat K.
Umblikal Herni ( Göbek Fıtığı )
21/06/2017

Op. Dr. Çetin ALTUNAL yaptığı işte son derece başarılı . Hasta mahremiyetine saygılı , son derece tecrübeli eli çok hafif , bizi güler yüzü ile ve bilgileri ile hastalığımız ile ilgili yeterince bilgilendirip rahatlattı . Kendisi ve ekibi ile birlikte ameliyatımız sorunsuz geçti ve hiç sıkıntı yaşamadık . Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim .

Avatar
Selma G.
Apandisit
20/06/2017

Hastalığım boyunca en uygun tedaviyi öneren , uygulayan doktorumuz Çetin Bey'den çok memnun kaldık . Aklımızda hiçbir soru işareti kalmadan gönül rahatlığı ile ameliyata girdim ve sonucunda da en iyi şekilde tedavi oldum . Bu süreçte Çetin Bey'e ve hastayene dair çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim .

Avatar
Ayaz A.
Kıl Dönmesi (Mikrosinüsektomi)
20/06/2017

Sayın Hocam , öncelikle rahatsızlığım olan kıl dönmesi sorunu ile ilgili tüm detayları , tedavi ve operasyon bilgilerini eksiksiz , kusursuz olarak sunduğunuz için teşekkür ederim . Operasyonum konusundaki fikrim , elinizin hafifliği ve operasyonun başarısı takdir edilesidir . Herşey için teşekkür ederim . Saygılarımla .

Avatar
Yıldıray A.
Apandisit
19/06/2017

Değerli hocam çok teşekkür ediyorum. Hastasına karşı ilgi ve alakası oldukça yüksek ve güler yüzlü bir hocamız . Başarılı buluyorum ve hocamın başarılarının devamını diliyorum. Saygılarımla .

Avatar
Yağız Efe M.
Sünnet
16/06/2017

Biraz çekinerek geldik ama , doktorumuz fazlasıyla ilgi gösterdi ve yardımcı oldu . Kendisine çok teşekkür ediyoruz .

Avatar
Türkan A.
Hemoroid (Basur)
15/06/2017

Sayın hocama çok teşekkürler . İlgisi ve insanı rahatlatan yaklaşımıyla beni çok sıkıntı veren rahatsızlığımdan ameliyat olmama inandırdı ve beni sağlığıma kavuşturdu , çok teşekkür ederim .

Avatar
Havva Ç.
Ameliyat Yeri Fıtığı (İnsizyonel Herni)
14/06/2017

Sayın Dr. Çetin Bey Allah razı olsun sizlerden ve ekibinizden çok memnun kaldık ilgi alaka hastaya moral olsun çok iyiydi , çok sağolun , saygılar .

Avatar
Emine Sağlık
Cerrahi Servis Personeli
14/06/2017

Ben ameliyat olmadım ama bir ameliyat adayı olarak 5.Kat çalışanları olarak Dr. Bey hakkında duygu ve düşüncelerimi bildirmek istiyorum . Çetin bey düzgün , saygılı ve tecrübeli bir hekim , insanlara değer veriyor işininde ustası ellerine , kollarına sağlık . Başarılarının devamını diliyorum . Gelelim arkasında ki ekibe , 5. Kat çalışanları sorumlu hemşiresi , hemşireleri ve personelleri mükemmel insanlar , işlerini iyi yapan ,güler yüzlü ve saygılı kişiler. Teşekkürler :)

Avatar
Gülseher Ç.
Safra Kesesi Taşı
14/06/2017

Doktorumuz hastalarına karşı çok anlayışlı ilgili ve dikkatli . Bana ve diğer hastalarına olan bu ilgi ve anlayışından dolayı teşekkür ederim . Ayrıca hostesinin güler yüzlü ve ilgisine de teşekkür ederiz .

Avatar
Bolat K.
Anal Fissür (Makat Çatlağı)
03/06/2017

Hocamızdan Allah razı olsun. Uzun zamandır çektiğim sıkıntıyı giderdi. İşini severek yapanlar her zaman iyi başarı elde ederler derler ya, hocamızda o şekilde. Nazik, saygılı, güleryüzlü, bilgilendirici. Hocama burdanda çok teşekkür ediyorum. Eline sağlık.

Avatar
Fevzi K.
Apandisit
02/06/2017

Doktorumuz Çetin Bey' e sıcak kanlılığı ve bize yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyorum. Tedavideki en büyük etkenin doktor ve hasta ilişkisinin olduğuna ve doktoruna güvenmesine inanıyorum. Ben bu güveni gördüm, tereddütsüz ameliyatımı oldum. Görevinizde nice başarılar dilerim. Hastane personeline çok teşekkür ediyorum.

Avatar
Gülgez K.
Safra Kesesi Taşı
02/06/2017

Duygu Hastanesi yıllardır tercih ettiğimiz bir hastane. Çetin Bey' in de burada olması çok büyük bir zenginlik olmuş. Ameliyattan çok memnun kaldık. İşin açıkçası ben hastanelerden epeyce korkardım ama Çetin Bey' in ameliyatından sonra hastanelere olan korkumu da yendim. Sayın doktorum Çetin Bey' e ve hastanedeki bütün emekçilere çok teşekkür ederim. Güleryüz ve sabrınızdan dolayı hepinizden Allah razı olsun, Hızır yoldaşınız olsun.

Avatar
Çinare K.
Memede Kitle
15/05/2017

Harika bir doktor. Çok memnun kaldım. Ellerine sağlık Çetin Bey'in. Mesleğinde başarılı bir doktor. Her şey için teşekkürler Çetin Bey.

Avatar
Ali Ç.
Umblikal Herni (Göbek Fıtığı)
12/05/2017

Gerek muayene, gerek teşhis ve ameliyat sürecinden oldukça memnunum. Takdire şayan buluyorum.
Çok memnunum.

Teşekkür eder, başarılar dilerim.

Avatar
Çiğdem A.
Safra Kesesi Taşı
12/05/2017

Çok ilgili, alakalı ve samimi bir doktor. Kendisini tanımaktan memnunum.
Saygılarımla

Avatar
Serkan E.
Jinekomasti
11/05/2017

Çok profesyonel ve cana yakın bir doktor. Çalışmanız çok memnun edici. Bu profesyonel çalışma için sizi kutlarım ve başarılarınızın devamını dilerim.
Çok teşekkür ederim.

Avatar
Mert K.
Jinekomasti
11/05/2017

İyi, güler yüzlü, sorularımıza cevap veren, hastalarıyla ilgilenen, sevecen, şakacı bir doktor. Biz çok sevdik ve memnun kaldık. Kariyerinde başarılar dileriz.
Saygı ve sevgilerimizle.

Avatar
N. Ş.
Safra Kesesi Polibi
10/05/2017

Hastalarına karşı daima güleryüzlü. Hastalık ve tedavi süreci ile ilgili detaylı bilgilendirme yapılması çok iyi. Süreç içindeki desteklerinden dolayı teşekkürler.

Avatar
Mehmet srb
Safra kesesi
06/05/2017

Hocamız işini iyi bilen kibar efendi bir beyefendi

Avatar
Zikri K.
Göbek Fıtığı
26/04/2017

Dr. Çetin Bey' e çok çok ama çok teşekkür ederim. Kendisi mesleğini güzel yapıyor. Çok beyefendi olduğu kadar, çokta iyi insan. Kendisine mesleği boyunca başarılar dilerim ve sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Saygı ve sevgiyle.

Avatar
Mustafa E.
Kasık Fıtığı
26/04/2017

Çetin Hocamızda ikinci operasyonum. Çok memnun olduğum için ikinci defa geldim. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Çetin Hocama başarılar dilerim.

Avatar
Mümüne Ç.
Perianal Apse
21/04/2017

Dr. Çetin Bey,
Güler yüzlü ve anlayışlı bir doktor.
Kendisini 10 dakika gördüğüm için hakkında bunları yazabilirim. Ameliyatım başarılı geçmişki şuan ağrım yok. İnşallah bir daha da aynı ağrı olmaz. Kendisine teşekkür ederim. Mesleğinde başarılar dilerim.

Avatar
Celal N.
Safra Kesesi Taşı
20/04/2017

Çetin Hocamı 2016 yılı Aralık ayında annemin safra kesesi ameliyatında ilk defa gördüm. Diyaloğu, mizacı on numara beş yıldız idi. 5 senedir safra taşı olan bir insan olarak hemen o an kararar vererek 19 Nisan 2017 tarihinde ameliyatımı oldum. Eğer ki bir daha cerrahi bir operasyon geçirmem söz konusu olursa, tercihim yine % 100 olarak Çetin Hocam olur. Kendisine herşey için teşekkür ediyorum.
Eline sağlık hocam. Allah mesleğinizde kolaylık versin inşallah.

Avatar
Hava Ç.
Anal Fissür (Makat Çatlağı)
20/04/2017

Ameliyattan önceki süreçte güler yüzlü, ilgili ve destekleyici bir yapıya sahip olan Çetin Bey, ameliyat sonrasında da ilgisini ve desteğini hissettirmektedir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve nezaketiniz için teşekkür ederiz.

Avatar
Cumali Y.
Kasık Fıtığı
19/04/2017

Ameliyatımı yapan Dr. Çetin Bey' den çok memnun kaldık. Doktor Bey' in ve personellerin ilgisinden dolayı minnettarız. Güzel ilginizin her daim devam etmesi dileğiyle.

Avatar
Songül E.
Safra Kesesi Taşı
19/04/2017

Doktor Çetin Bey' den çok memnunum. Ameliyatım çok iyi geçti. Herkese tavsiye ederim.

Avatar
Orhan O.
Safra Kesesi Polibi
18/04/2017

Sayın Çetin Hocam,
Tedavimizin başından sonuna kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve nezaketiniz için çok teşekkür ederiz. Doktorluğun sadece tedavi etme yönünü değil, aynı zamanda insani yanını da unutmadığınız için müteşekkiriz. Saygılarımızla

Avatar
Fedayi K.
Safra Kesesi Taşı
07/04/2017

Ne diyebilirim, tek kelimeyle mükemmel bir hocamızın eline kaldık. İyi ki Çetin Hocamıza teslim etmişim kendimi. Ben annemin tavsiyesiyle Çetin Hocamla tanıştım. Bende herkese şunu söyleyebilirim ki, gönül rahatlığıyla Çetin Altunal hocamıza kendilerini emanet etmekten çekinmesinler. Banada burada ismi geçen Çetin Hocam' a eline sağlık demek kalıyor.

Avatar
Aydın A.
Safra Kesesi Taşı
30/03/2017

Ameliyattan önce ve sonra ilginize teşekkürler. Bizi güleryüzlü karşıladığınız ve sorduğumuz sorulara yanıt verdiğiniz için teşekkürler.

Avatar
Mediha Y. Y.
Meme Kanseri
29/03/2017

Öncelikle ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Doktorumuz çok tecrübeli ve bilgili. Hastasının sağlığı ile ilgili net bilgi veren ve hastasının moral ve motivasyonunu daima yüksek tutan bir hekim. Bizim ailece sevgimizi kazanan biricik aile doktorumuz, sana çok minnettarız. Bizim şansımız sizsiniz. Bütün hastaların da sizin gibi bir doktoru olması dileğiyle.

Avatar
Mehmet D.
Kalın Bağırsak Kanseri (Kolon Kanseri)
27/03/2017

Doktorumuz Çetin Bey' e ilk muayene gününden itibaren her zaman ilgi, alakası ve pozitifliğine teşekkür ederiz.
Doktorumuz hastalığımızla ilgili yapmamız gerekenleri ve kendisinin neyi nasıl ve neden yapacağını ayrıntılı ve anlayabileceğimiz bir lisanda anlattı.
Ameliyat sonrası devamlı hastayla ilgilenmesi, her ziyaretinde sorduğunuz sorulara net cevap vermesi harikaydı.
Ameliyat öncesi ve sonrası destekleri hep devam etmiştir. Başarılarının devamını dilerim.

Avatar
Gülümser Yarişçi
Safra Kesesi Taşı
17/03/2017

Öncelikle hastanede olmamızdaki daha doğrusu Avcılar' dan buraya gelmemize Dr. Çetin Bey' in ilgisi, hastalığımız hakkında ameliyattan önce ve sonra verdiği detaylı bilgisi ve yaklaşımı sebeptir. Her şey için teşekkür ediyoruz.

Avatar
Yavuz P.
Anal Fistül
17/03/2017

Öncelikle tedavi sürecinin başından itibaren taburcu olana kadar ilgi ve alakaya teşekkür ederiz. Güleryüz ve samimi davranışınızdan dolayı hastalıktan gelen sıkıntıları hafifletmiş oldunuz. Özgüveninizin yüksek olması ve işinize hakim bir tavır sergilemeniz biz hastaların size daha fazla güven duymamızı sağlamıştır. Her şey için teşekkür eder, işinizde başarılar dileriz.

Avatar
Nurten B.
Safra Kesesi Taşı
17/03/2017

Abimde ameliyat oldu bende oldum. Çok iyi bir doktor, çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Avatar
Hatice Ö.
Safra Kesesi Taşı
16/03/2017

Çetin Hocam çok samimi, güler yüzlü, içten bir kişiliğe sahip. Hastalarıyla yakından ilgilenen bir doktor olduğu için teşekkürlerimi sunarım. Başarılarının devamını dilerim.

Avatar
Şerafettin T.
Kasık Fıtığı
09/03/2017

Doktorumuzdan çok memnun kaldık. İşini çok güzel yapıyor, diğer çalışanlarda işlerini çok güzel yapıyorlar. Hepsine çok teşekkür ederiz. Allah hepinizden razı olsun. Saygılarımla.

Avatar
Nadiye Y.
Hemoroid (Basur)
08/03/2017

Doktorum Çetin Altunal ve ekibine ilgilerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Doktorumun gülen yüzü hep gülsün.

Avatar
Tarık Deniz Ş.
Kasık Fıtığı + Sünnet
03/03/2017

Sayın hocam,
Öncelikle güleryüzlü ve ilgili olmanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Canımı, yavrumu sizin ve ekibinizin güvenilir ellerine teslim etmekten son derece mutluyum. Kasık fıtığı ve sünnet operasyonlarımızı güzel ve mutlu bir şekilde atlattık, ellerinize sağlık. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Sevgiyle kalın.

Avatar
Rasime P.
Safra Kesesi Taşı
01/03/2017

Doktor Bey çok sağolsun, nazımı iyi çekti. Kaç aydır çekmiş olduğum ağrılarımdan kurtuldum. Hayata yeniden döndüm diyebilirim. Doktor Bey' e teşekkürlerimi sunarım.

Avatar
Gülüzar A.
Safra Kesesi Taşı
01/03/2017

Ameliyattan çok memnun kaldım. Her şey açık açık anlatıldı. Başarılı geçti. Çetin Bey' e teşekkürler.

Avatar
Hatice Y.
Safra Kesesi Taşı
01/03/2017

Op. Dr. Çetin Bey asla teşhisinde tereddüt etmeyen ve sonuna kadar hastanın sağlığı adına yanında olan mükemmel hekimdir.
İşini kesinlikle şansa bırakmayan, tedavisini sonuna kadar büyük kararlılıkla sürdüren ve hastalarını mutlu bir şekilde, sağlıklı olarak evlerine güvenle gönderen bir hekimdir. Dr. Çetin Bey benim adıma yaptığınız ve gösterdiğiniz sabır için çok teşekkürler. İyi ki varsınız. Siz var oldukça biliyorum ki sağlığım emin ellerde. Teşekkürler.

Avatar
Meltem K.
Hemoroid (Basur) + Anal Fissür (Makat Çatlağı)
25/02/2017

Benim için cerrahi müdahele olmadan önce görüştüğüm doktorun bana güven vermesi çok önemlidir. Kendisi gayet ilgili, güven verdiği ve detaylı bir şekilde operasyonla ilgili bütün detayları anlattığı için, ne bir başka hastane ne de başka bir doktora muayene olmaya gerek duydum.
Verdiğiniz değer, göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Eğer olursa, ki inşallah başka bir sorun yaşamam ama böyle bir durumda geleceğim ve seçeceğim doktor yine Çetin Bey olacaktır.

Avatar
Hasan Ş.
Hemoroid (Basur) + Anal Fissür (Makat Çatlağı)
25/02/2017

İki yıldır çektiğim ağır ızdırbların ameliyatın ikinci gününde yok olmasına alışamadım. Şaşkınlık içindeyim. Sizlerin maharetli ellerinize ömür boyu minnettar kalacağımı bilmenizi isterim. Allah sizden ve ekibinizden razı olsun, sonraki operasyonlarında da aynı başarıyı nasip etsin. Kutsal mesleğiniz size ne de güzel yakışıyor. Her şey için çok teşekkür ederim. Hastalarınıza şifa olmaya devam edin. Saygılarımı sunarım.

Avatar
Buse Sözen
Apandisit
24/02/2017

Rahatsızlığımın sebebini elle muayenenin ikinci dakikasında anlayan ve patlamak üzere olan bir apandisitten beni acil müdahalesiyle kurtaran değerli hekimim için ne desem az.. Ameliyat öncesi verdiği bilgiler, operasyonun ne olduğunu nasıl olacağını ayrıntılı anlatarak içimi rahatlatması ve ameliyat sonrası ilgi ve alakası çok güzeldi. Umarım bir daha ihtiyacım olmaz fakat olursa da düşünmeden kendimi emanet edebileceğim güvenebileceğim bir cerrah.. İyi ki varsınız her şey için tekrar teşekkürler doktorum :)

Avatar
Fatma D.
Safra Kesesi Taşı
23/02/2017

Öncelikle size çok teşekkür ediyorum. Benim çok korkmama rağmen, bana her şeyi anlayabileceğim şekilde anlattınız. Beni kırmadınız. Korkmama rağmen başka doktora gitmeyi hiç düşünmedim. Etrafımda çok söyleyenler oldu başka doktora git diyen ama ben yine size geldim. Çok iyi bir doktorsunuz, hastalara yaklaşımınız süper. Yine böyle hastalıkla karşılaşırsam tercihim siz olacaksınız. Her şey için çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
Saygılarımla

Avatar
Fatma Nur C.
Apandisit
16/02/2017

Doktorumuz çok iyi. Ameliyatımız başarılı geçti doktorumuzun sayesinde. İlgilendiği için teşekkür ederiz.

Avatar
Fatma S.
Safra Kesesi Taşı
16/02/2017

Hastaneye bilgi almak amacı ile geldiğimizde bize hastalık, ameliyat şekli, avantaj ve dezavantajlarını görsellerle, anlaşılır bir şekilde bize aktarmış olduğunuz için size o an güvendiğimizi belirtmek isteriz. Hemen ameliyatımızın sizin tarafınızdan gerçekleştirilmesine karar verdik ve yatış işlemlerini yaptık. Siz Op. Dr. Çetin ALTUNAL Bey' den, ekibinizden, tüm hastane personelinden memnun kaldığımızı bildirmek isteriz. Siz ve hastane personeline sağlıklı, mutlu günler dileriz.

Avatar
Hasan Yarişçi
Kasık Fıtığı
11/02/2017

Sevgili hocam sizin öncelikle ameliyat öncesi yaklaşımınız, verdiğiniz bilgiler tereddüt etmeden sizi seçmemizin sebebidir. Daha önce de kıl dönmesi operasyonu yapıldı sorunsuz atlattık. Şimdi de kasık fıtıığı. Şu an her şey yolunda gibi. İnşallah süreç istediğimiz gibi geçer. Teşekkür ederiz.

Avatar
Mustafa B.
Kasık Fıtığı
09/02/2017

Öncelikle doktorumun bana samimi yaklaşımı, açık şekilde bilgilendirdiğini söyleyebilirim. Geçirdiğim kasık fıtığı ameliyatının başarılı geçmesi, bununla birlikte sonuç olarak iyi bir şekilde sonuca varılması beni mutlu etti. Kafamdaki soru işaretleri de bu şekilde yanıt bulmuş oldu. Dr. Çetin Bey' in elinden gelenin en iyisini yaptığına inanıyorum. Bununla beraber unutmadan hastane personelinin hizmetlerini ve gayretini de göz önünde bulundurarak teşekkür ederim.

83 + 5 =