Hasta Görüşleri

  • Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir.
  • Bildirdiğiniz görüş ve önerilerinizi her ay düzenli bir şekilde değerlendirmekteyiz.
  • Bize ilettiğiniz konular hakkında size bilgi verebilmemiz için lütfen e-posta adresiniz, telefon vs. gibi iletişim bilgilerinizi yazınız.
  • Lütfen e-posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz.
Avatar
Kahraman Ş.
İngunial Herni ( Kasık Fıtığı )
16/08/2017

İlgi ve alakaya çok teşekkür ederiz. Hemşireler ve doktorumuz çok ilgiliydi , teşekkürler .

Avatar
Şevki D.
İngunial Herni ( Kasık Fıtığı ))
16/08/2017

Ellerine , emeğine sağlık Allah razı olsun işini çok iyi yapan , güler yüzlü ilgili çok iyi bir doktor . Önemli olan çok insancıl , Allah başımızdan eksik etmesin çok çok teşekkür ederiz .

Avatar
Sümeyye K.
Hemoroid ( Basur )
15/08/2017

Çetin Bey alanında çok iyi bir doktor . Hemoroid ameliyatı oldum çok memnun kaldım . Hastane , hemşireler oldukça iyi ve ilgililer herkese tavsiye ederim .

Avatar
Mustafa A.
Anal Fissür (Makat Çatlağı)
12/08/2017

Bu zamana kadar gittiğim en iyi genel cerrahi doktorudur. Hastalığımla ilgili bana karşı dürüst olmuştur . Botoks yönteminden bahsettiğim zaman geçici bir yöntem olduğunu ve sonradan tekrarlayacağını söyledi. Bu yüzden onun dürüst biri olduğuna inanıyorum .

Avatar
Semih B.
Safra Kesesi Taşı ( Kapalı Ameliyat )
11/08/2017

Doktorumuzun yaptığı ameliyattan ve personelin güler yüzlü ve güzel hizmetinden memnun kaldım çok teşekkür ederim .

Avatar
Melek S.
Anal Fissür ( Makat Çatlağı )
09/08/2017

İyi , güler yüzlü anlayışlı bir doktor . Davranışlarından memnun kaldım . Hastalarına karşı uyumlu bir doktor . Tedavi sürecinden de memnunum sizlerden Allah razı olsun , Allah kolaylık versin . Teşekkürler .

Avatar
Nur Sait K.
Pilonidal Sinüs (Kıl Dönmesi) (Mikrosinüsektomi)
03/08/2017

İşinin adamı , harika bir doktor olmasından yana harika bir insan , iyi kalpli işinin hakkını veren mükemmel bir doktor . Aldığı para helal olsun . Allah yar ve yardımcısı olsun , kendisine ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum .

Avatar
Ali K.
Safra Kesesi Taşı ( Kapalı Ameliyat )
03/08/2017

Çetin Bey espiritüel tarzıyla hastaların psikolojisini yerine getiriyor . Hastalara güler yüzlü davranmasını çok takdir ettim . Çetin Bey bize güven duygusunu ilk görüşte aşıladı . Meslek hayatında başarılarının devamını en içten dileklerimle diliyorum .

Avatar
Asiye E.
Safra Kesesi Taşı ( Kapalı Ameliyat )
02/08/2017

Kendisinin insanları , hastadan ziyade arkadaşı gözüyle görmesi , güleryüzlü ve mütevazı yaklaşımı bizlere hastaneden çok evimizde hissetmemizi sağlamıştır. Emek ve insanlığından ötürü kendilerine annem ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum . Yolunun açık olmasını diliyoruz .

Fatma Akbulut

Avatar
Feride G.
Hemoroid (Basur)
31/07/2017

Hastaneye ilk müracatımdan beri bizimle birebir ilgilenen doktorumuz Çetin Bey' e ilgisinden, göstermiş olduğu alakadan dolayı teşekkür ederim. Allah razı olsun başarılarınızın devamını dilerim.

Avatar
Hacer S
Apandisit
15/07/2017

Öncelikle hastaya olan ilgi ve alakası üst düzey. Hastayla iletişiminde kendisinde olan rahat ve relaks duruşu hastaya pozitif bir yansıma yapmakta ve hastası olarak bende rahatlama meydana getirmektedir . Ameliyat ve hastalığın teşhisinde titiz tetkiklerle tanının tam ve isabetli konulması neticesinde hastaneden sağlıklı bir biçimde ayrılmış oluyorum. Kendisine şükranlarımı iletiyorum. Başarı ve muvafakiyetlerinin devamını diliyorum . Sağlıcakla kalın :)

Avatar
Tuncay C.
Hemoroid ( Basur )
14/07/2017

Doktor Çetin Bey ilk andan son ana kadar iyi ve sıcak bir ilişki kurup hastasına güven veren hastanın sorduğu bütün sorulara detaylı ve sıkılmadan cevaplayan ameliyat öncesine ve sonrasında dediklerinin, koyduğu tanının dışında her hangi bir farklılık meydana gelmeden hastasına güven veren bir doktorumuzdur . Bunun yanında hastaneye gelmeden de telefon ile sorduğumuz ve danıştığımız bir rahatsızlığımız da geri dönen , cevaplayan hasta-doktor ilişkisini muhafaza eden değerli bir hekim ve insandır .

Avatar
Zeynep H.
Hemoroid ( Basur )
14/07/2017

Tavsiye üzerine geldim , tavsiye eden kişi ablam Aslı Özbay . Doktorumuzun hastayı bilgilendirmesi her şeyi açık anlatması çok güzel , aklımızda kalan sorulara cevap alabilmek bilgilenmek güzel. Çetin Bey'e ve ekibine teşekkür ederim .

Avatar
Hatice G.
Hemoroid ( Basur )
13/07/2017

Tedavi sürecinde Doktor Çetin Bey'in ilgisi alakasını çok sevdim . Korkuyordum ama güler yüzüyle konuşmasıyla korkumu yendim ve korktuğum gibi olmadı çok teşekkürlerimi sunarım. Hastane personelleri de ayrıca ilgili güler yüzlü muhteşemlerdi. Temiz bir ortamdı çok mutlu çıktım. Duygu Hastanesi , Doktorum ÇETİN ALTUNAL ve ekibine çok teşekkürler .

Avatar
Şinay A.
Safra Kesesi Taşı ( Kapalı Ameliyat )
07/07/2017

1 yıl önce olmam gereken bu operasyonun kararını veremeyip kararsız kalmama rağmen sabırlı duruşunuz ve anlayışınız için teşekkür ederim . Başarılarınızın daim olmasını dilerim .

Avatar
Yusuf K.
Hemoroid (Basur)
04/07/2017

Çetin Bey gerçekten çok ilgili ve hastayı açıklama yaparak rahatlatan bir doktor. Fazlasıyla memnun kaldık. Hemşirelerde fazlasıyla ilgiliydiler. Çok teşekkür ederiz. Buraya Ümraniye' den geliyoruz. Şehir dışında olsak bile geirdik. Doktorumuza tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Avatar
Aynur B.
Safra Kesesi Taşı (Kapalı Ameliyat)
04/07/2017

Ameliyat öncesi ve sonrası ilgili davrandı ve süreci açıkladı . Başarılı bir ameliyat geçirdik.

Avatar
Hüma Nur D. (Seda Annesi)
Kasık Fıtığı
23/06/2017

Bebeğimize kasık fıtığı teşhisi koyulduğunda basit bir operasyon olacağını bildiğimiz halde çok endişeliydik. Fakat Çetin Bey' i tanıdıktan sonra gerek güler yüzlülüğü, gerek ilgili ve açıklayıcı tavrıyla endişelerimizin yersiz olduğunu fark ettik. Gönül rahatlığı ile bebeğimizi kendisine emanet ettik. Çok teşekkür ederiz.

Avatar
Suat K.
Umblikal Herni ( Göbek Fıtığı )
21/06/2017

Op. Dr. Çetin ALTUNAL yaptığı işte son derece başarılı . Hasta mahremiyetine saygılı , son derece tecrübeli eli çok hafif , bizi güler yüzü ile ve bilgileri ile hastalığımız ile ilgili yeterince bilgilendirip rahatlattı . Kendisi ve ekibi ile birlikte ameliyatımız sorunsuz geçti ve hiç sıkıntı yaşamadık . Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim .

Avatar
Selma G.
Apandisit
20/06/2017

Hastalığım boyunca en uygun tedaviyi öneren , uygulayan doktorumuz Çetin Bey'den çok memnun kaldık . Aklımızda hiçbir soru işareti kalmadan gönül rahatlığı ile ameliyata girdim ve sonucunda da en iyi şekilde tedavi oldum . Bu süreçte Çetin Bey'e ve hastayene dair çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim .

Avatar
Ayaz A.
Kıl Dönmesi (Mikrosinüsektomi)
20/06/2017

Sayın Hocam , öncelikle rahatsızlığım olan kıl dönmesi sorunu ile ilgili tüm detayları , tedavi ve operasyon bilgilerini eksiksiz , kusursuz olarak sunduğunuz için teşekkür ederim . Operasyonum konusundaki fikrim , elinizin hafifliği ve operasyonun başarısı takdir edilesidir . Herşey için teşekkür ederim . Saygılarımla .

Avatar
Yıldıray A.
Apandisit
19/06/2017

Değerli hocam çok teşekkür ediyorum. Hastasına karşı ilgi ve alakası oldukça yüksek ve güler yüzlü bir hocamız . Başarılı buluyorum ve hocamın başarılarının devamını diliyorum. Saygılarımla .

Avatar
Yağız Efe M.
Sünnet
16/06/2017

Biraz çekinerek geldik ama , doktorumuz fazlasıyla ilgi gösterdi ve yardımcı oldu . Kendisine çok teşekkür ediyoruz .

Avatar
Türkan A.
Hemoroid (Basur)
15/06/2017

Sayın hocama çok teşekkürler . İlgisi ve insanı rahatlatan yaklaşımıyla beni çok sıkıntı veren rahatsızlığımdan ameliyat olmama inandırdı ve beni sağlığıma kavuşturdu , çok teşekkür ederim .

Avatar
Havva Ç.
Ameliyat Yeri Fıtığı (İnsizyonel Herni)
14/06/2017

Sayın Dr. Çetin Bey Allah razı olsun sizlerden ve ekibinizden çok memnun kaldık ilgi alaka hastaya moral olsun çok iyiydi , çok sağolun , saygılar .

Avatar
Emine Sağlık
Cerrahi Servis Personeli
14/06/2017

Ben ameliyat olmadım ama bir ameliyat adayı olarak 5.Kat çalışanları olarak Dr. Bey hakkında duygu ve düşüncelerimi bildirmek istiyorum . Çetin bey düzgün , saygılı ve tecrübeli bir hekim , insanlara değer veriyor işininde ustası ellerine , kollarına sağlık . Başarılarının devamını diliyorum . Gelelim arkasında ki ekibe , 5. Kat çalışanları sorumlu hemşiresi , hemşireleri ve personelleri mükemmel insanlar , işlerini iyi yapan ,güler yüzlü ve saygılı kişiler. Teşekkürler :)

Avatar
Gülseher Ç.
Safra Kesesi Taşı
14/06/2017

Doktorumuz hastalarına karşı çok anlayışlı ilgili ve dikkatli . Bana ve diğer hastalarına olan bu ilgi ve anlayışından dolayı teşekkür ederim . Ayrıca hostesinin güler yüzlü ve ilgisine de teşekkür ederiz .

Avatar
Bolat K.
Anal Fissür (Makat Çatlağı)
03/06/2017

Hocamızdan Allah razı olsun. Uzun zamandır çektiğim sıkıntıyı giderdi. İşini severek yapanlar her zaman iyi başarı elde ederler derler ya, hocamızda o şekilde. Nazik, saygılı, güleryüzlü, bilgilendirici. Hocama burdanda çok teşekkür ediyorum. Eline sağlık.

Avatar
Fevzi K.
Apandisit
02/06/2017

Doktorumuz Çetin Bey' e sıcak kanlılığı ve bize yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyorum. Tedavideki en büyük etkenin doktor ve hasta ilişkisinin olduğuna ve doktoruna güvenmesine inanıyorum. Ben bu güveni gördüm, tereddütsüz ameliyatımı oldum. Görevinizde nice başarılar dilerim. Hastane personeline çok teşekkür ediyorum.

Avatar
Gülgez K.
Safra Kesesi Taşı
02/06/2017

Duygu Hastanesi yıllardır tercih ettiğimiz bir hastane. Çetin Bey' in de burada olması çok büyük bir zenginlik olmuş. Ameliyattan çok memnun kaldık. İşin açıkçası ben hastanelerden epeyce korkardım ama Çetin Bey' in ameliyatından sonra hastanelere olan korkumu da yendim. Sayın doktorum Çetin Bey' e ve hastanedeki bütün emekçilere çok teşekkür ederim. Güleryüz ve sabrınızdan dolayı hepinizden Allah razı olsun, Hızır yoldaşınız olsun.

Avatar
Çinare K.
Memede Kitle
15/05/2017

Harika bir doktor. Çok memnun kaldım. Ellerine sağlık Çetin Bey'in. Mesleğinde başarılı bir doktor. Her şey için teşekkürler Çetin Bey.

Avatar
Ali Ç.
Umblikal Herni (Göbek Fıtığı)
12/05/2017

Gerek muayene, gerek teşhis ve ameliyat sürecinden oldukça memnunum. Takdire şayan buluyorum.
Çok memnunum.

Teşekkür eder, başarılar dilerim.

Avatar
Çiğdem A.
Safra Kesesi Taşı
12/05/2017

Çok ilgili, alakalı ve samimi bir doktor. Kendisini tanımaktan memnunum.
Saygılarımla

Avatar
Serkan E.
Jinekomasti
11/05/2017

Çok profesyonel ve cana yakın bir doktor. Çalışmanız çok memnun edici. Bu profesyonel çalışma için sizi kutlarım ve başarılarınızın devamını dilerim.
Çok teşekkür ederim.

Avatar
Mert K.
Jinekomasti
11/05/2017

İyi, güler yüzlü, sorularımıza cevap veren, hastalarıyla ilgilenen, sevecen, şakacı bir doktor. Biz çok sevdik ve memnun kaldık. Kariyerinde başarılar dileriz.
Saygı ve sevgilerimizle.

Avatar
N. Ş.
Safra Kesesi Polibi
10/05/2017

Hastalarına karşı daima güleryüzlü. Hastalık ve tedavi süreci ile ilgili detaylı bilgilendirme yapılması çok iyi. Süreç içindeki desteklerinden dolayı teşekkürler.

Avatar
Mehmet srb
Safra kesesi
06/05/2017

Hocamız işini iyi bilen kibar efendi bir beyefendi

Avatar
Zikri K.
Göbek Fıtığı
26/04/2017

Dr. Çetin Bey' e çok çok ama çok teşekkür ederim. Kendisi mesleğini güzel yapıyor. Çok beyefendi olduğu kadar, çokta iyi insan. Kendisine mesleği boyunca başarılar dilerim ve sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Saygı ve sevgiyle.

Avatar
Mustafa E.
Kasık Fıtığı
26/04/2017

Çetin Hocamızda ikinci operasyonum. Çok memnun olduğum için ikinci defa geldim. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Çetin Hocama başarılar dilerim.

Avatar
Mümüne Ç.
Perianal Apse
21/04/2017

Dr. Çetin Bey,
Güler yüzlü ve anlayışlı bir doktor.
Kendisini 10 dakika gördüğüm için hakkında bunları yazabilirim. Ameliyatım başarılı geçmişki şuan ağrım yok. İnşallah bir daha da aynı ağrı olmaz. Kendisine teşekkür ederim. Mesleğinde başarılar dilerim.

Avatar
Celal N.
Safra Kesesi Taşı
20/04/2017

Çetin Hocamı 2016 yılı Aralık ayında annemin safra kesesi ameliyatında ilk defa gördüm. Diyaloğu, mizacı on numara beş yıldız idi. 5 senedir safra taşı olan bir insan olarak hemen o an kararar vererek 19 Nisan 2017 tarihinde ameliyatımı oldum. Eğer ki bir daha cerrahi bir operasyon geçirmem söz konusu olursa, tercihim yine % 100 olarak Çetin Hocam olur. Kendisine herşey için teşekkür ediyorum.
Eline sağlık hocam. Allah mesleğinizde kolaylık versin inşallah.

Avatar
Hava Ç.
Anal Fissür (Makat Çatlağı)
20/04/2017

Ameliyattan önceki süreçte güler yüzlü, ilgili ve destekleyici bir yapıya sahip olan Çetin Bey, ameliyat sonrasında da ilgisini ve desteğini hissettirmektedir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve nezaketiniz için teşekkür ederiz.

Avatar
Cumali Y.
Kasık Fıtığı
19/04/2017

Ameliyatımı yapan Dr. Çetin Bey' den çok memnun kaldık. Doktor Bey' in ve personellerin ilgisinden dolayı minnettarız. Güzel ilginizin her daim devam etmesi dileğiyle.

Avatar
Songül E.
Safra Kesesi Taşı
19/04/2017

Doktor Çetin Bey' den çok memnunum. Ameliyatım çok iyi geçti. Herkese tavsiye ederim.

Avatar
Orhan O.
Safra Kesesi Polibi
18/04/2017

Sayın Çetin Hocam,
Tedavimizin başından sonuna kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve nezaketiniz için çok teşekkür ederiz. Doktorluğun sadece tedavi etme yönünü değil, aynı zamanda insani yanını da unutmadığınız için müteşekkiriz. Saygılarımızla

Avatar
Fedayi K.
Safra Kesesi Taşı
07/04/2017

Ne diyebilirim, tek kelimeyle mükemmel bir hocamızın eline kaldık. İyi ki Çetin Hocamıza teslim etmişim kendimi. Ben annemin tavsiyesiyle Çetin Hocamla tanıştım. Bende herkese şunu söyleyebilirim ki, gönül rahatlığıyla Çetin Altunal hocamıza kendilerini emanet etmekten çekinmesinler. Banada burada ismi geçen Çetin Hocam' a eline sağlık demek kalıyor.

Avatar
Aydın A.
Safra Kesesi Taşı
30/03/2017

Ameliyattan önce ve sonra ilginize teşekkürler. Bizi güleryüzlü karşıladığınız ve sorduğumuz sorulara yanıt verdiğiniz için teşekkürler.

Avatar
Mediha Y. Y.
Meme Kanseri
29/03/2017

Öncelikle ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Doktorumuz çok tecrübeli ve bilgili. Hastasının sağlığı ile ilgili net bilgi veren ve hastasının moral ve motivasyonunu daima yüksek tutan bir hekim. Bizim ailece sevgimizi kazanan biricik aile doktorumuz, sana çok minnettarız. Bizim şansımız sizsiniz. Bütün hastaların da sizin gibi bir doktoru olması dileğiyle.

Avatar
Mehmet D.
Kalın Bağırsak Kanseri (Kolon Kanseri)
27/03/2017

Doktorumuz Çetin Bey' e ilk muayene gününden itibaren her zaman ilgi, alakası ve pozitifliğine teşekkür ederiz.
Doktorumuz hastalığımızla ilgili yapmamız gerekenleri ve kendisinin neyi nasıl ve neden yapacağını ayrıntılı ve anlayabileceğimiz bir lisanda anlattı.
Ameliyat sonrası devamlı hastayla ilgilenmesi, her ziyaretinde sorduğunuz sorulara net cevap vermesi harikaydı.
Ameliyat öncesi ve sonrası destekleri hep devam etmiştir. Başarılarının devamını dilerim.

Avatar
Gülümser Yarişçi
Safra Kesesi Taşı
17/03/2017

Öncelikle hastanede olmamızdaki daha doğrusu Avcılar' dan buraya gelmemize Dr. Çetin Bey' in ilgisi, hastalığımız hakkında ameliyattan önce ve sonra verdiği detaylı bilgisi ve yaklaşımı sebeptir. Her şey için teşekkür ediyoruz.

60 + 4 =