Op. Dr. Çetin Altunal, hastalarına mükemmel bakım sağlama konusunda haklı bir üne sahip, çok beğenilen bir genel cerrahtır ve kendini işine adamış bir tıp uzmanıdır. Yıllar boyunca hastalarından pek çok parlak eleştiri almıştır.

Dr. Altunal’dan tedavi olma ayrıcalığına sahip olan hastalar, onunla yaşadıkları deneyimler hakkında çok olumlu konuştular. Nazik tavrını, güçlü iletişim becerilerini ve en son tedaviler hakkındaki yaygın bilgisini, kliniğine yaptıkları ziyaretlerden bu kadar keyif almalarının başlıca nedenleri olarak gösteriyorlar.

Video Hasta Görüşleri

Dr. Çetin Altunal onlarca yıldır hastalarına olağanüstü tıbbi bakım sağlıyor ve bu onun hakkında yapılan olumlu yorumlardan belli oluyor. Onların ihtiyaçlarını şefkat ve anlayışla karşılama taahhüdü, düzenli olarak aldığı olumlu eleştirilerde açıkça görülmektedir. Hasta merkezli yaklaşımı ve kaliteli sağlık hizmetlerine bağlılığı nedeniyle Dr. Altunal’ı hastalar övüyor.

Hastalar ayrıca Dr. Altunal’ın dikkatle dinleme ve tüm soruları veya endişeleri özenli bir şekilde ele alma becerisini takdir ediyor – bu, tıbbi bakım söz konusu olduğunda büyük fark yaratabilecek bir şey. Dr. Çetin Altunal yorum ve şikayete hiç bir zaman mahal vermemiş işini layıkıyla yapmıştır.

Dr. Çetin Altunal, son zamanlarda mide botoksu ile ilgili öncü çalışmasıyla manşetlere çıkan, lider bir genel cerrahtır. Hem hastalar hem de tıp uzmanları, Dr. Altunal’ın karın bölgesindeki aşırı yağ görünümünü ameliyat veya dinlenme süresi olmadan iyileştirmek için tasarlanan son teknoloji tedavisini övdü. Dr. Altunal’ın mide botoksu tedavisini diğer seçeneklerden ayıran özellikleri daha iyi anlamak için birçok hastasına düşüncelerini ve deneyimlerini sorduk.

Dr. Çetin Altunal’a mide botoksu yaptıranların yorumları ezici bir çoğunlukla olumluydu ve birçoğu, bıçak altına yatmak veya uzun bir iyileşme sürecine katlanmak zorunda kalmadan elde ettikleri etkileyici sonuçlara dikkat çekti. Birçoğu, prosedürden geçtikten sonra kendine daha fazla güven duyduğunu bildirdi ve en dikkate değer faydalarından bazıları olarak gelişmiş vücut hatlarını ve azaltılmış karın yağını gösterdi.

 Memnun Hasta Yorumları

Burak A. – Pilonidal Sinüs (Kıl Dönmesi) (Mikrosinüsektomi)

Hastaneye ilk girişimizde bize karşı ilgi başladı. İşlemler olduktan sonra doktorumuzun hostesi inanılmaz bir ilgiyle bizleri odaya aldı ve doktorumuzun bizleri hastalığımızla ilgili harika bir ilgi ve izah tarzıyla tam bir güven içinde hastaneye güvenimiz netleşti .Bütün hastanelerde böyle olması tavsiyem .Her şeyimizin zamanında temin edilmesi harikaydı hocamızı ve hastane personelini tebrik ederim.
Saygılarımla

Güler Engin – Safra Kesesi Taşı

Dr. Çetin Bey’ e çok teşekkür ederim. Farklı hastanelerde 13 yıl böbrek taşı diye teşhis kondu. Ağrılarım hiç geçmedi. Aralık ayında Duygu Hastanesi Genel Cerrahi doktoru Çetin Bey ile tanıştık ve rahatsızlığımın safra kesesinde olduğunu öğrendik. İlaç tedavisi ve sonrasında ameliyat oldum. Keşke daha önce tanışsaydık kendisiyle. Çok iyi bir hekim. Tekrar ameliyatlık bir rahatsızlığım olsa ve Çetin Bey’ in ameliyat etmesi gerekse hiç düşünmeden olurum.

Abdulkadir Yorumcu – Tırnak batması

Tırnak batması sorunumu ağrısız ve hızlı bir şekilde çözdükleri için kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Belma Bahri Şen – Guatr

Hastalarına olan ilgisiyle isinde göstermiş olduğu ustun başarısıyla parmakla gösterilecek bir hekim basarilarinizin devamını dileriz sevgili hocam…

Gökhan Bahtışen – Kasık Fıtığı

Sorunsuz operasyon, güleryüz. Çok teşekkürler!

Hanife Güsal – Hemoroid

Ameliyat öncesinde şikayetlerim ve korkularım çok fazlaydı. Fakat ameliyattan sonra çok memnun kaldım, herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Doktor Çetin Bey işinde çok başarılı. Teşekkür ederiz.

Dilek Bağdat – Anal Fissür

Mükemmel, bir ekip mükemmel bir cerrah sınırsız güler yüz o kadar keyifli bir operasyondu ki ne olup bittiğini dahi anlayamadan bitti sonsuz teşekkürler…

Gizem Agdağ -Apandisit

Şiddetli karın ağrısıyla başvurduğum hastanede dahiliye doktoru beni muayene ederek, genel cerrahiye yani Çetin Bey’ e yönlendirdi. Çetin Bey acil tomografi çektirdi ve sonuçlarım doğrultusunda ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Aileme apandisit ameliyatı hakkında bilgi verdi. Ardından hemen ameliyata alındım. Ameliyat başarılı geçti, tedavimden çok memnun kaldım. Ayrıca doktorumuz Çetin Bey, asistanı Zerrin Hanım ve Kübra Hanım çok ilgilendi. İlgileri için çok teşekkür ederim.

Yılmaz Gökçeke – Kasık Fıtığı

Doktor Çetin beye çok teşekkür ederim. Kasık fıtığı nedeniyle hastaneye geldiğimde ameliyat olmam gerektiği söylendi. Ameliyat onayı verdim. Soğukta duramıyordum, çok şikayetim vardı. Ameliyattan sonra şikayetim kalmadı. Şimdi çok daha iyiyim. Kontrole gittiğimde de en iyi şekilde ilgi görüyorum. Çok teşekkürler Çetin bey.

Nur E. – Anal Fissür

Makatımda çatlak vardı ve muayenesine bile korka korka gelmeme rağmen (çünkü ameliyat fikrinden de oldukça korkuyordum) doktorum Çetin Bey ameliyatla ilgili ayrıntılı bilgi verip, beni rahatlattı. Bende ameliyat olma kararı aldım. Aslında ilk beni rahatlatmak için mi bu kadar kolay ve rahatmış gibi anlatıyor diye düşünmüştüm ama söylediklerinin eksiği değil, fazlası vardı. Çünkü ameliyattan sonra hiçbir acı hissetmedim. 1 hafta dinlendim, doktorumun verdiği ilaçları kullandım ve onun tavsiyesi üzerine baharat yememeye dikkat ettim. Ameliyattan önce tuvalete çıkarken oldukça kan akıyordu ve oradaki acım 2 gün sürüyordu. Bu beni psikolojik açıdan oldukça etkiliyordu ama ameliyattan sonra ilk tuvaletimde bu acının onda birini hissetmedim ve bir damla bile kan akmadı. Şuan oldukça rahat ve mutluyum. Doktorum Çetin Bey’ e öncelikle ameliyattan önce beni açık sözlülüğüyle rahatlattığı için ve hayatımdaki bu işkenceye son vermede baş rol olduğu için ona çok teşekkür ediyorum.

Nafiye Yıldız – Safra Kesesi Taşı

Daha önceden safra kesesi taşı olduğunu öğrendiğimde çok korktum. Bir sürü hastane gezdim ama hiç bir yere güvenemedim. Doktor Çetin Bey tecrübesi ve konuşması ile bana güven verdi. Ameliyat oldum, çok memnunum. Allah razı olsun.

Arif Soysal – Safra Kesesi Taşı

Şikayetlerimi Çetin Hoca’ ya bildirdiğimde bana samimi olup, net cevaplar vererek bu ameliyatı olmam gerektiğini anlattı. Ameliyat öncesi ve sonrası her zaman bana samimiyetle destek olmuştur. Çetin Altunal hocam sağlık ve başarılar dilerim. Her şey arzu ettiğiniz gibi gerçekleşsin. Şifa dağıttığınız tüm hastalarınızın duaları sizinle olsun.

Sevgül Başak – Safra Kesesi Taşı

Mide şikayeti nedeniyle dahiliye polikliniğine başvurdum. Yapılan tahlillerde safra kesesi taşı olduğu söylendi. Başta ameliyat için korktum ama Doktor Çetin Bey bana güven verdi. Ameliyatımı oldum, çok memnunum. Doktor Çetin Bey’ e çok teşekkür ederim.

Berrin Duman – Safra Kesesi Taşı

Sayın Çetin ALTUNAL hocam öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi alakadan dolayı teşekkür ederiz. Hastaneye geldiğimiz ilk andan, taburcu olana kadar geçen sürede siz ve ekibiniz bizlere çok sıcak davranmış olup, kendimizi güvende hissetmemizi sağladınız. Hastalığım hakkında tedavi sürecinde ayrıntılı bilgi aktarmış olup, ameliyata girerken yapılacak operasyon hakkında net bilgiye sizin sayenizde sahip olup, kendimi güvende hissettim. Başarılı bir operasyon yaptığınız için siz Çetin ALTUNAL beye ve hastane çalışanlarına teşekkür ederiz. DUMAN ailesi.

Nazakat Rustamova – Meme Kanseri

Allah doktordan razı olsun. Verdiği emeklere çok teşekkür ederim. Hastane doktorlarından birinin tavsiyesi ile geldim. Geldiğim içinde pişman olmadım. Ameliyatım başarılı geçti. Allah doktorumdan razı olsun.

Nilüfer Şen – Göbek Fıtığı

Muayene ve tedavi süresince bize çok yakınlık ve ilgi gösterdiniz. En önemlisi sizinle rahat bir şekilde konuşup, derdimizi anlatabildik. Allah sizden razı olsun. Her zaman böyle güler yüzlü olun ve Rabbimden ne isterseniz her şeyin en iyisi olsun hocam. Saygılarla

Ercan Öz – Göbek Fıtığı

İlk önce şikayetlerimden dolayı devlet hastanesine gittim. Fıtık teşhisi koyuldu. Sancı olacağını, acil ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Daha sonra Çetin Bey’ e muayene oldum ve durumu izah etim. Ameliyat için işlemlere başladık. Gayet memnunum doktorumdan. Ameliyatım başarılı geçti. Doktor beye çk teşekkür ederim.

Hatice G. – Anal Fissür

Tuvalete gitmemek için yemek yemeye korkan biriydim. Çetin hocam sayesinde bu korkuları yendim. Anal fissür ameliyatı sadece 5 dakika süren bir operasyon. Benim gibi korkan hastalara önerim hiç tereddüt etmeyin. Doktorumuz Çetin Bey fazlasıyla profesyonel. Teşekkürler.

Ziya Dağ – Kasık Fıtığı

Ameliyatım süresi boyunca hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ameliyatım çok rahat geçti. Hizmet açısından gerçekten çok memnun kaldım. Hocam size çok teşekkür ederim.

Recep Çorbacı – Safra Kesesi Polibi

Sayın Çetin Hocam ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca ekibinizi de unutmamak gerekir. Hastaneye girişimden ameliyat sonrası çıkışıma kadar güleryüzlü ve samimi olan ekibinize ve size başarılar dilerim. Saygılarımla.

Ercan Türkcan – İnce Bağırsak Delinmesi

Acilen hastaneye başvurduk ve sıkıntılı bir süreçle karşı karşıyaydık. Doktorumuz Çetin Bey’ in ilgisi ve güler yüzü sayesinde endişelerimizden kurtulduk. Çetin Bey’in bilgisi ve tecrübesi sayesinde hastamız başarılı bir ameliyat olup iyileşti. Güleryüzünüz ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Fatma Kahraman – Kasık Fıtığı

Değerli hocama çok teşekkür ederim. Güler yüzü ve tatlı dili hastalığım boyunca iyileşmemi sağlayan en önemli etkenlerden birisidir. Ameliyatım çok başarılı geçti. Asistanınız Zerrin Hanım’ a da çok teşekkür ederim. Hastalarınıza karşı ilgi ve alakanız bizi çok memnun etti. Hem doktorum hem asistanı gerçekten çok içten ve sıcak insanlar. Kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum. Yolunuz açık, Rabbim yar ve yardımcınız olsun değerli hocam Çetin Bey. Saygılarımla.

Mustafa Maraz – Kıl Dönmesi

Muayeneye geldiğimde ameliyatımla ilgili verdiği bilgi ve ilgisinden çok memnun kaldım. Ameliyat sonrası tedavisi de güzeldi. Birde asistanı Zerrin Hanım’ ın güler yüzü ve ilgisine bayıldım. Her şey için çok teşekkür ederim.

Ümit Deringöl – Ümit Deringöl

Doktorumdan çok memnun kaldım. İlk geldiğim gün güler yüzlü karşıladı. Bana ameliyat öncesi güven verdi. Ameliyat sonrası ilgisi çok güzeldi. Vermiş olduğu hizmete teşekkür ederim.

Ali Baran – G. Kıl Dönmesi

Doktor beyi internet aracılığıyla tanıdım. Güler yüzlü, hasta ve yakınlarıyla ilgili, işini seven bir hekim. Yolunuz açık olsun. Teşekkürler.

Hadice Kurban – Safra Kesesi Taşı

Dr. Çetin Bey’ e muayene için geldiğimiz gün, kendisinin bize hastalık ve ameliyat konusunda çok ayrıntılı bilgi vermesi, bizi her konuda aydınlatıp bundan sonraki süreci anlatması, güler yüzü ve ilgisi, bize vermiş olduğu güven ile hiç düşünmeden ameliyata karar verdik. Çok başarılı bir ameliyat geçirdik. Doktor Bey’ in ellerine sağlık. Çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Kerem Şen – Kasık Fıtığı

Sayın doktorumuzun oluşturduğu güvenden, yapmış olduğu ameliyattan çok memnun kaldık. Daha nice uzun seneler başarılarının devamını dileriz. Saygılarımla. Mücahit Şen

T. Akdeniz – Kıl Dönmesi

Hastaneye geldiğimden itibaren doktorumun ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Herkese rahatlıkla doktorumu tavsiye edebilirim. Doktoruma başarılarının devamını dilerim.

Sibel Erdoğan – Safra Kesesi Taşı

Çetin Bey ile oğlum apandisit ameliyatı olacağı zaman tanıştık. 1 yıl sonra ben kendisine apandisit ameliyatı oldum, aradan 4 ay geçti safra kesesi ameliyatı oldum. Allah razı olsun, mükemmel bir doktor. Herkese tavsiye ederim.

Abdurrahman Baş – Safra Kesesi Taşı

Saygıdeğer Çetin ALTUNAL hocam hakkındaki görüşlerimi anlatmakla bitiremeyebilirim. Çünkü ben yıllardır çeşitli hastanelere gitmeme rağmen bir türlü sonuç alamadım. Gittiğim her doktor taş gibi olduğumu, hiçbir şeyim olmadığını söylüyor fakat benim şikayetlerim gün geçtikçe artıyordu, ta ki Çetin Hocam’ la tanışana kadar. Şikayetlerimi dinleyip gerekli tetkikleri yaptırdıktan sonra “safra kesemde taş” teşhisi koydu. Gerçekten taş gibiymişim. Safra kesemden eser kalmamış, taşla dolmuş. Şaka bir yana Çetin Hocam çok başarılı bir şekilde ameliyat ederek sağlığıma kavuşmamı sağladı. Gerek ameliyat öncesi, gerekse ameliyat sonrası göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendisine müteşekkirim. Engin bilgisi, ona sorduğum her soru karşısında verdiği ikna edici cevaplar, sabırlı ve güler yüzlü oluşu, espirili konuşması ile hastalarını her daim mutlu etmesi Çetin Hocam’ ı tercih etmemin sebeplerinden birkaçıdır. Dediğim gibi her an Rabbim’ e dua ediyorum. Çetin Hocam’ ı karşıma çıkardığı için. Kendisine teşekkürlerimi iletir, Rabbim’ den başarılarının devamını dilerim.

Şerife Macit – Safra Kesesi Taşı

Hastanede kaldığımız süreç boyunca benimle gayet güzel ilgilenildi. Doktorumuz bütün işlemler konusunda bizi bilgilendirdi. Çetin Bey’ den çok memnun kaldık. Çok teşekkür ediyoruz.

Gizem B. – Kıl Dönmesi

Sayın güler yüzlü doktorum, geçirdiğim rahatsızlığı teşhis eden Op. Dr. Çetin ALTUNAL. Ameliyatımın başarıyla geçmesini ve sağlığıma kavuşmam için gösterdiği ilgi ve alakasına sonsuz teşekkür ederim. Tüm hastane çalışanlarına ayrıca teşekkür ederim (Gizem).

Hocam, ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Hissettirdiğiniz güven ile kızımın ameliyatını başarılı bir şekilde geçirip, sağlığına kavuşması için gösterdiğiniz çalışmalar ve alakanızdan dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız hocam. Başarılarınızın devamını dilerim. (Gizem’ in annesi)

Sedat Ş. – Hemoroid

Ameliyat öncesinde şikayetim çok fazlaydı. Tuvalete girmek benim için bir işkenceydi. Dr. Çetin Bey’ in uzman görüşleri sayesinde ameliyata karar verdim. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Güleryüzünüz ve samimiyetiniz için çok teşekkürler.

Güler B. – Kıl Dönmesi

Ayaklarım titreyerek girdiğim hastaneden memnuniyetle çıkıyorum. Doktorumun ilgisi, alakası, pozitif yaklaşması sayesinde bu zorlu süreci sorunsuz atlattım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız Çetin Hocam 🙂

Fatma T. – Meme Kanseri

O kadar doktora gittim, Çetin Bey gibi ilgilenen ve pozitif bir hekim görmedim. Mesleğinin tam hakkını veren bir doktor. Ameliyat geçirdim ve negatif bir durum oluşmadı. Kanser hastası olduğum için morale çok ihtiyacım vardı. Doktor beyden fazlasıyla aldım. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Herkese de tavsiye ederim.

Özlem Şimşek Çelik – Guatr, varis

Çetin Altunal, her konuda sorduğum soruya hiç sıkılmadan cevap vermiş ve elinden geldiğince yardımcı olmuştur. Hastalıkla ilgili durumu o kadar güzel aktarıyor ve yol gösteriyor ki hastaların (özellikle annem örneği) güvenini kazanıyor. Hekimlik; sabır, merhamet, hoşgörü ve güler yüz isteyen (hepsi Çetin Bey’de var) bir meslektir çünkü karşınızdaki hastadır ve sizden duyacağı söze çok bağlıdır. Sizin gibi hekimlerin azalmaması ve artması dileğiyle.
Her şey için canı gönülden teşekkür ederiz.

Yılmaz Akdağ – Kasık Fıtığı

Hastaneye geldiğimiz ilk andan itibaren bize göstermiş olduğu samimi ve içten tavrından ve ameliyat öncesi, sonrası ilgisinden dolayı çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim.

Hafize D. – Perianal Fistül

Çetin Bey ilk andan son ana kadar ilgi alakanız ve sorularımıza rahatlatıcı cevaplar verişiniz bizi çok memnun etmiştir. Teşekkürler.

Makıf K. – Perianal Fistül

Doktor Bey sizden çok memnunuz. Hastalarınız ile çok ilgilisiniz. Başkalarına tavsiye edebileceğim bir hoca. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Meryem Şahin – Safra Kesesi Taşı

Çetin Bey ilgisini içten hissettiren bir hekim. Güven veriyor olması ve sakinliği ile “dünyayı ben yarattım” diyen yeni doktorlar ile birarada olup, onlara katacağı çok şey olduğunu düşünüyorum. Doktorluk mesleğini herkes yapamaz. Mesleğinizi ve hastalarınızı sevdiğiniz belli. Enerjiniz hiç bitmesin.

TEŞEKKÜRLER… Sevgiler

Necdet A. – Kıl Dönmesi (Mikrosinüsektomi)

Doktorumuzdan çok memnunum. Aşama aşama nasıl olacak ve nasıl olması gerektiğini bize anlattı. Tedaviden sonrası içinde neler yapılması gerektiğini tek tek söyledi. Çok memnunuz Çetin Bey’ den. Allah razı olsun. Çok güler yüzlü. Hastalarını çok güzel karşılıyor.

Belgüzar Tunçer – Akut Apandisit

Doktorumdan çok memnunum. Her doktor bu kadar ilgilenmz ama benim doktorum çok ilgiliydi. Teşekkürler.

Esra Canbulat – Esra Canbulat

Sevgili doktorum Çetin Bey’ in tarafıma uygulamış olduğu safra kesesi ameliyatı sonrası kısa sürede kendimi toparlamış bulunmaktayım.
En baştan, en son ana kadar vermiş olduğu detay bilgileri sayesinde çok huzurlu ve güvenli bir ameliyat geçirdim. Biliyordum ki emin ellerdeyim. Başta kendisine ve yanındaki tüm ekip arkadaşlarına, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim.
Hayatımın ilk ve son ameliyat serüveni olması dileğimle.
Sizlere ilk tercihiniz olmasını, kendisine de hayat boyu, sağlık dolu başarılara imza atmasını dilerim.
Saygılarımla

Behice Tekdemir – Safra Kesesi Taşı

İlginiz ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Doktorluğunuzun yanındaki insani duygunuz emin olun ki doktorluğunuzu da geride bırakmış durumda. Çünkü hayatımız boyunca ister istemez doktorlara gitmek zorunda kalıyoruz ve karşılaştığımız tavırlar bazen hiçte hoş olmuyor. Bu yüzden ilginiz ve alakanızdan dolayı gerçekten çok teşekkür ederim. Allah razı olsun sizden ve ekibinizden.

Ümit Marankoz – Boyunda Kitle

Güler yüzlü bir doktor. Arkadaşımın tavisyesiyle gittim. Beni ilk karşıladığında yüzündeki gülücük ve sıcak kanlılığı bana ayrı bir cesaret ve güven verdi. Hastası olup, rahatlıkla ameliyat önerisini kabul ettim. Yaptıkları içinde ayrıca çok çok teşekkür ederim. Yolu uzun ve açık olsun inşallah.
Sevgilerimle

Gülsüm Yılmaz – Göbek Fıtığı

Ameliyattan çok korkmama rağmen kendisinin bana verdiği güvenle ameliyat korkum kayboldu. Kendisinden Allah razı olsun. Hem mükemmel bir cerrah hemde mükemmel bir evlat. Hastalarıyla kendi ailesinden biri gibi canla başla ilgileniyor. Allah kendisine uzun ve sağlıklı ömür versin. Çetin Hocam bize sağlık kazandırıyor, Allah’ ta ona kazandırsın. Allah sizi nazarlardan korusun. Mükemmel bir cerrahsınız. Her şey için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Fatma G. – Meme Kanseri

Sevgili hocam,
Geçirdiğimiz bu zorlu dönemin her anında yanımızda olduğunuz ve her ayrıntıda bizi aydınlattığınız için öncelikle size ve ekibinize çok teşekkür ediyoruz. Başarılarınız daim olsun, sizi hep güzel anacağız.

Hüseyin Birinci – Göbek Fıtığı

Son derece ilgili, yaptığı tedavi yöntemlerinde kendinden emin ve bilgili bir hekim. Bu durum sayesinde kendisine güvenim tam bir şekilde ameliyat oldum. Bütün süreç içerisinde gerek açıklama gerekse ilgi bakımından oldukça memnunum. Kendisine teşekkür ediyorum.

Fatma Özge A. – Safra Kesesi Taşı

Siz ve ekibiniz çok dikkatli, ilgili ve titizdiniz. Geldiğimde çok korkuyordum. Siz ameliyat hakkında bilgi vererek rahatlama sağladınız. Başta size olmak üzere bütün hastane çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Emine F. – Meme Kanseri

Çetin Bey doktorum işini bilen, her şeyi başarıyla tamamlayan, güler yüzlü, neşesiyle beni ikna eden ve başarıyla ameliyat eden oğlum gibi sevdiğim bir hekim. Başarılarının devamını dilerim.

Serap Ö. – Safra Kesesi Taşı

Mesleğini yetenek ve bilgi ile donatarak icra eden bir hekim.

Sahsenem K. – Guatr

Doktor Bey’ in bilgisi, yaklaşımı, güleryüzlülüğü çok iyiydi. Korktuğum bir ameliyata rahatlayarak girdim. Çevremde Dr. Çetin Altunal’ ın başarılı ve hastayı rahatlatan bir doktor olduğunu duymuştuk, o yüzden tercih ettik. Teşekkür ederiz.

Muttalip A. – Kıl Dönmesi

Doktorumuz en önemlisi çok güler yüzlü. Geçirdiğim ameliyat Çetin Bey’ in sayesinde çok rahattı. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Sibel A. – Safra Kesesi Taşı

Hem ameliyat öncesi, hemde ameliyat sonrası gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Güleryüzlü olmanız ve işinizi düzgün yapmanız bizi çok memnun etti. Teşekkürler.

Ali Osman G. – Kasık Fıtığı

Doktorumuz hastası ile çok ilgilenen, şakalarıyla hastaların korkuları yenmesini sağlayan, düzgün, beyefendi ve işinin ehli bir hekim. Herkese tavsiye edeceğim, gerçekten çok ilgili ve işinde uzman, hastayı bilinçlendirmesi de çok iyi. Sonsuz teşekkürler.

Yeliz B. – Hemoroid (Basur)

Öncelikle sağlıklı günler dilerim. Özel olmasına rağmen siz ve ekibinizden çok memnun kaldım. Bu hastalığımdan dolayı birkaç hastane ve doktor gezdim. Sizin ilgi ve alakanız, hastalığımı ve tedavi yöntemini anlatma tarzınız çok hoşuma gitti. Teşekkür ederim. Sizden ve ekibinizden Allah razı olsun.

S. A. – Hemoroid (Basur)

Hastaneye ilk geldiğimiz andan itibaren gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Bizi hiçbir zaman kırmadan bütün sorularımıza tek tek cevap verip aydınlattığınız için çok teşekkür ederim. Ameliyatım ve sonrası için geçen süre benim için çok iyiydi. Korktuğuma değecek hiçbir şey yoktu. Herşey için çok teşekkür ederim. Elinize ve emeğinize sağlık. Saygılarımla

Furkan U. – Hemoroid (Basur)

Doktor Bey sizi tanıdığımıza memnun olduk. İyi ki varsınız. Dertlerimize deva oldunuz. Çok teşekkür ederiz. Güler yüzünüz hiç solmasın, elleriniz dert görmesin. Hep şifa dağıtın. Sizden çok memnunuz ve ailecek minnettarız. Hastaneden ve hemşirelerden, hepinizden Allah razı olsun.

Mehmet A. – Çift Taraflı Kasık Fıtığı

Çift taraflı kasık fıtığı ameliyatımı doktor bey başarıyla gerçekleştirmiştir. Doktor Çetin Altunal ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm hastane yönetim ve çalışanlarına teşekkürler.

Songül G. – Memede Kitle

Sayın Çetin Bey, her şey için size teşekkür ederiz. Rahatsızlığım hakkında bizi o kadar iyi aydınlattınız ki, içimiz rahatladı ve ameliyata hiç korkmadan girdim. Sayenizde iyi bir şekilde uyandım. Her şey için teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Görev hayatınızda başarılar dilerim.

Celal K. – Kasık Fıtığı

Çetin Bey merhabalar. İlk kez sizin aracılığınızla böyle bir operasyon geçirdim. Bu tecrübeyi olumsuz şekilde yaşayan çevremdeki bazı insanların aksine, ameliyat sonrası hafif ağrılarla sayenizde süreci atlatıyoruz. Pozitif enerjiniz, rahatlatıcı tavırlarınızdan dolayı teşekkürler.

Refiye N. – Safra Kesesi Taşı

Gerek ameliyat öncesi, gerek ameliyat sonrası Doktor Çetin Bey’ in yaklaşımları çok içten ve sıcaktı. Bize gereken ilgi ve alakayı fazlasıyla gösterdi. Bizi her konuda bilgilendirdi. Annemde hem ameliyatından hemde insanlığından çok memnun kaldı. Dileğimiz Allah’tan meslek hayatında başarıları artarak devam eder.Allah razı olsun kendisinden. Teşekkürler ederiz ailece.Hastanın oğlu

Ayfer G. – Safra Kesesi Taşı

İşinin uzmanı ve hastayla olan ilgilenmesinden çok memnunuz. Fazla zaman harcamadan sonuca vardık. Hocamızın başarılarının devamını dileriz. Çok teşekkürler.

Şehri M. – Anal Fissür(Makat Çatlağı)

Dr.Çetin Altunal için görüşüm . Hastalığım sırasında bizleri aydınlattı ve bütün süreçte neler olabilir ve neler yapmam gerekir iyice anlattı . Mükemmel bir doktor. Personellerde çok iyi davrandı ve davrandılar 4/4′ lük bir destek bulduk.

Reyhan B. – Memede Kitle

Doktorum çok iyi allah razı olsun .Sonuçlarımı hemen çıkarttı .Elinden geleni yaptı sağolsun . Güler yüzlü ilgili bir doktor kendisine teşekkür ederim.

Rafet K. – İnsizyonel herni

Çetin Bey hoşgörülü güler yüzlü olması bize iyi bir motivasyon veriyor zaten. Gayet memnun olduğumuz hekimimiz kendileri işinin uzmanı olduğunu da düşünüyorum . Ben kendilerinden çok menunum Çetin bey ‘e teşekkürler sunarım.

Azime Y. – Anal Fissür (Makat çatlağı)

Operasyon iyi geçti.Şimdi iyi hisssediyorum .Her şey için teşekkürler.