Dil Seçiniz
Yılın Genel Cerrahı Çetin Altunal

Altın Palmiye Yılın Genel Cerrahı Ödülü

Çetin ALTUNAL’ın Ödül Hakkındaki Duyguları

Meslek hayatımın 18 yılını geride bırakıp, 19. yılına girmiş bir genel cerrah olarak bu ödül beni onore etti. Bu ödül aslında bir genel cerrahi uzmanından çok, oldukça büyük bir ekibe verilmiş bir ödül. Evet ön planda görünsem de bu başarı büyük bir orkestranın mükemmel uyumuyla elde edildi. 

Ekibin her üyesi öncelikli olarak sağlığınızı riske atmamak için çalışır. Eğer konu bir cerrahiyse ya da bir işlemse, ilk amaç sizi daha sağlıklı hale getirmek olmalı. Kimi zaman, kimi hastalara yapılacak işlemler fayda sağlamayabilir. Tıpta 2+2 maalesef her zaman 4 değildir. Bu nedenle ince eleyip, sık dokumak gerekir. 

Gerek genel cerrahi ameliyatlarımız, gerek endoskopik işlemlerimizde hastaya fayda sağlamak ana amacımızdır. Bu düsturla 18 yılda binlerce ameliyat ve binlerce endoskopik işlemi geride bıraktık. Birçok hastamızı sağlığına kavuşturup, birçok hastamızı zayıflatarak sağlıklı bedenlere kavuşturduk. Bu ödül bu yolda bizi daha da motive eden, yolumuzda emin adımlarla yürümemize destek olan harika bir sembol oldu. 

Başarı asla tesadüf değildir. Çok şanslı da olsanız, başarı için çalışmak olmazsa olmaz kuraldır. Bu vesileyle tüm ekibime bu yolda benimle yürüdükleri için sonsuz teşekkürler.

Altın Palmiye

Bu yıl, Raffles Hotel – Zorlu Center İstanbul’da yedincisi düzenlenen Altın Palmiye Ödül Töreni’nde, Op. Dr. Çetin Altunal Yılın Genel Cerrahı Ödülü’nün sahibi oldu. Medya, iş ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayan etkinliğe, sektöründe bilinen pek çok başarılı isim tanıklık etti.

Op. Dr. Çetin Altunal, Uludağ Üniversitesi’nde tıp eğitimini tamamladıktan sonra, genel cerrahi uzmanlığını Kırıkkale Üniversitesi’nde almıştır. 20 yıla yakın bir süredir gerçekleştirmekte olduğu mesleğinde yetkinliğini ve deneyimini, yalnızca cerrahi alanında değil, tiroid, meme, safra, anal yol hastalıklarında, obezite ve ileri laparoskopik tekniklerde de kanıtlamıştır. Altın Palmiye Yılın Genel Cerrah Ödülü ile başarısını perçinleyen Altunal, Nişantaşı Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak ders vermekte ve Ataköy Towers’daki özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Altın Palmiye Nedir?

İlk kez 2014 yılında Mersin’de düzenlenen Altın Palmiye Ödül Töreni, üçüncü senesinden sonra odağını İstanbul’a yönelterek çeşitli sektörlerde Türkiye’nin en iyilerinin nabzını tutan bir etkinlik haline gelmiştir. Son dört yıldır İstanbul’da düzenlenen etkinlikte, sanat, medya, sağlık gibi sektörlerin en iyileri seçilmektedir. İş dünyasından önemli isimlerin de katılımıyla gerçekleşen etkinliğin sponsorluğu her yıl yaygın olarak tanınan markalar tarafından üstlenilmektedir. Bu sayede Altın Palmiye, ülke çapında nüfuz sahibi bir ödül haline gelmiştir. Her yıl pek çok alanda Türkiye’nin lider profesyonellerini belirleyen Altın Palmiye, bu sene Yılın Genel Cerrah Ödülü’nü Çetin Altunal’a teslim edilmiştir.

Online Randevu/Bilgi Al

  Altın Palmiye Ödülü’nü Kim Veriyor?

  Etkinlik, Türkiye’nin en bilinen medya ve organizasyon şirketlerinden birisi olan Big Creative ve aylık yaşam dergisi Golden Palm Mag tarafından düzenlenmekte, ödül sahipleri ise anket sonuçlarıyla belirlenmektedir.

  Altın Palmiye’de Hangi Dallarda Ödül Veriliyor?

  Sanat ve televizyon ağırlıklı olan Altın Palmiye Ödül Töreni’nde, Çetin Altunal gibi medyada öne çıkan başarılı ve tanınmış isimler olduğu takdirde, sağlık kategorisinde de ödül verilmektedir. 

  Etkinliğin müzik kategorisi kapsamında, yılın en iyi pop ve fantezi sanatçıları, en iyi şarkıcı, en iyi düetler ve albümler bulunmaktadır. Sinema ve dizi kategorisinde ise, yılın en iyi oyuncu ve yardımcı oyuncularıyla beraber en iyi yönetmenler de ödül sahibi olmaktadır. Medya kategorisindeki ödüller, en iyi televizyon kanalları, haber kanalları, haber spikerleri, gazeteler, müzik kanalları, dergiler, radyolar ve radyo sunucularına verilmektedir. Bunların yanı sıra, sinema, müzik ve tiyatro alanlarında, Yaşam Boyu Başarı Ödülü bulunmaktadır.

  Televizyon dünyasının tanınan bir yüzü olan Op. Dr. Çetin Altunal, katıldığı programlar ve cerrahi alanındaki ses getiren başarılarıyla, Altın Palmiye Ödül Töreni’ne imzasını atarak Yılın Genel Cerrahi Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır. Başarılı cerrahın çeşitli alanlardaki uzmanlıklarının yanı sıra, Türk Cerrahi Derneği ve Dahili ve Cerrahi Yoğun Bakım Derneği’ne üyelikleri bulunmaktadır. Yayınladığı pek çok bilimsel makale ile tıp dünyasının saygı duyulan, önemli değerlerinden biri olan Altunal, Altın Palmiye Ödül Töreni’nde, sağlık kategorisinde ödül alan nadir isimler arasına katılmıştır. Doç. Dr. Çetin Altunal hakkında detaylı bilgi ve iletişim kanallarına web sitesinden ulaşmak, kendisiyle güncel olarak hasta kabul ettiği özel muayenehanesinde görüşmek mümkündür.

  Çetin Altunal Ödül

  Genel Cerrahi Uzmanı Ödülü Sahibi  Doç. Dr. Çetin ALTUNAL‘dan Mide Botoksu, Hemoroid ve Kıl Dönmesi başta olmak üzere tiroid hastalıkları, meme kanseri, safra kesesi hastalıkları, fıtık tedavileri ve bimodal mide botoksu tedavileri için randevu ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

  Direkt iletişime geçmek için;
  Tel : +90 (212) 706 87 97
  Mail : [email protected]

  Yorum Yap

  Hasta Görüşleri

  Doç. Dr. Çetin ALTUNAL

  20.05.1980 tarihinde Ankara’ da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’ da tamamladı. Lise eğitimi sırasında TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları’ nda matematik ve kimya dallarında okulunu temsil etti. Daha sonra Uludağ ve Kırıkkale üniversitelerinde eğitimini tamamlayarak genel cerrahi uzmanı oldu. Eğitim sürecinde üst ve alt GİS endoskopisi (özefagogastroduodenoskopi ve kolonoskopi), laparoskopi (kapalı ameliyat teknikleri), yoğun bakım, yanık ve deney hayvanları gibi konularda ayrıca eğitim aldı. Türk Cerrahi Derneği, Dahili ve Cerrahi Yoğun Bakım Derneği üyelikleri bulunmakta olup, Kırıkkale Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Muş Devlet Hastanesi (zorunlu hizmet), Özel Duygu Hastanesi ve Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi çalıştığı bazı kurumlardır.